Nebankovní společnost Berpůjčku poskytuje rychlé půjčky do 10 000 korun. V případě potřeby vám poskytnou půjčku až do 100 000 korun za velmi výhodných podmínek. Není potřeba dokládat příjmy nebo nahlížení do registru. Půjčit si můžete snadno za pár minut.

Další skvělou nabídkou na ověřenou půjčku nabízí půjčka bez doložení příjmů Cetelem. Nejen že nedokládáte příjmy, ale ještě vám při řádném splácení vrátí až deset splátek. Úrokové sazby se pohybují od 6%. I Cetelem nabízí více možností jak využít jeho služby. Ve spolupráci se stavební spořitelnou vám nabídne i stoprocentní hypotéku. Hustá síť obchodních partnerů nabízí možnost uzavřít půjčku o úvěru kdykoliv. Nákupy na splátky nebo osobní půjčka na cokoliv jsou velmi oblíbenými produkty.

Nebankovní půjčky poskytují zákazníkovi při jejich vyřizování jakýsi komfort. Nemusí lítat pro potvrzení o příjmu nebo složitě získávat potvrzení o bezdlužnosti. Získat půjčku může každý, kdo nemá exekuce. Podmínkou je plnoletost a platný doklad totožnosti. U půjčky Cetelem nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti. Pokud chcete dosáhnout na vyšší půjčku, můžete si vzít spolužadatele. Tím bývá nejčastěji partner nebo partnerka. Půjčku si můžete také nechat předschváli t na internetu. Rychlá půjčka je perfektní nebankovní produkt. Zejména pokud jde o malé půjčky, kdy můžete využít bezúročnou půjčku.

Taková půjčka je nazývána také jako mikropůjčka. Ty pocházejí z Finska. U nás jich poskytuje několik desítek společností a jejich získání je podmíněno pouze tím, že máte účet u banky vedený vašim jménem. Bohužel s dispozičním právem na manželčin účet se příliš nechytnete a často vám půjčku zamítnou. Částky do 5000 kč nemusí mít uvedeno RPSN, které se pohybuje ve stovkách procent. Půjčka je tedy nevýhodná. Lidmi přesto velmi vyhledávaná. Tato půjčka se nehodí využívat jako běžný spotřebitelský úvěr. Má být vedena jako finanční rezerva v nejnutnějších případech.

Pohodlné nebankovní půjčky