Nebankovní trh nabízí širokou škálu rychlých půjček. Inzerátů nabízející půjčky na občanský průkaz najdete obrovské množství. Občas se však může stát, že se z lákavých inzerátů vyklubou podvodné půjčky. Spočívají v tom, že vám společnost naoko schválí půjčku, ale vyzvou vás k uhrazení poplatku. Po jeho uhrazení bohužel nevidíte peníze ani nikoho z oné společnosti. Podvedli -li vás, máte možnost kontaktovat policii ČR, případně finančního arbitra. Bohužel Česká obchodní inspekce toho moc nezmůže. Firem, které poskytují podvodné půjčky je stále mnoho. I když jsou na ně podávány hromadné žaloby, podnikají vesele dál, často pod cizím jménem.

Předejít těmto starostem se dá zodpovědným půjčováním. Poctivé půjčky najdete na internetu v online srovnání.  Návštěvou této stránky si můžete prohlédnout přehled prověřených půjček. Tyto společnosti nepožadují žádné poplatky předem a nehrozí vám žádné skryté poplatky a pokuty. Půjčku si můžete také ověřit pomocí diskuzí a recenzí na internetu. Pomohou také černé listiny.

Jedním z řešení jak rychle zalepit díru v rodinném rozpočtu jsou nebankovní půjčky ihned. Pokud si zvolíte prověřeného poskytovatele, nemůže se vám stát, že by chtěl po vás poplatky předem nebo zkoušel jiné finty. Získat půjčku ihned je velmi snadné. Peníze díky automatickému schválení můžete mít na účtě za patnáct minut. Samotné vyplnění formuláře vám přitom nezabere více než pět minut vašeho času a potřebujete k ní pouze občanský průkaz. Půjčit si mohou i studenti, kteří nemají stabilní příjmy. U těchto půjček se nevyžaduje ručitel ani zástava nemovitosti. Nesmíte mít pouze exekuci. Půjčky na exekuci jsou poskytovány za výrazně jiných podmínek, především je požadována zástava nemovitosti. Nebankovní půjčky ihned jsou neúčelové a můžete je využívat dle libosti.

Nabídku půjčky si vždy prověřte